IT

IT – nuo idėjos iki smulkmenų

WordPress

(DIVI, WooCommerce)

HTML

CSS (Tailwind, Bootstrap)

JS

Daugiakalbiškumas

SEO optimizacija

Sveiki atvykę į mūsų tinklalapių kūrimo svetainę! Jūsų svetainė yra jūsų verslo veidas, tarsi vizitinė kortelė, formuojanti jūsų įvaizdį ir patraukianti klientų dėmesį, todėl mes siekiame, kad svetainė būtų estetiškai patraukli, ir  garantuojame, kad bus funkcionali.

Mūsų programuotojai dirba vienoje komandoje su tekstų kūrimo (redagavimo) specialistais. Mūsų tikslas – sukurti puikias ir funkcionalias svetaines jūsų verslui.

Mūsų specializacija: WordPress (WooCommerce, Divi, Weglot), HTML, CSS (Bootstrap, TailwindCSS), JS. Kuriame ir integruojame. Mes padėsime jums kuriant, keičiant, vystant, plėtojant jūsų asmeninę ar verslo svetainę, konsultuosime dėl domeno ir svetainės talpinimo (angl. hosting). Be to, mes padėsime sukurti ir prižiūrėti daugiakalbę svetainę, jeigu jūsų klientai gyvena skirtingose šalyse ir kalba skirtingomis kalbomis.

Divi tema yra viena iš šiuo metu populiariausių temų WordPress svetainėms ir ją naudoja tūkstančiai kūrėjų visame pasaulyje. Tema suteikia labai lanksčių galimybių jos naudotojamas: Divi siūlo puikių įrankių, kuriais galite naudotis, o mes pagal jūsų poreikius ir įvertinę jūsų lūkesčius, sukursime unikalią ir funkcionalią svetainę jūsų veiklai. 

Galbūt jums reikia tik konsultacijų, kaip savarankiškai susiskurti asmeninę svetainę WordPress platformoje arba norite sužinoti daugiau apie tai, kaip naudoti Divi temą, pasikonsultuoti dėl kitų technologijų ir jų galimybių, kreipkitės į mus. Visada pasiruošę padėti jums ir užtikrinti, kad jūsų svetainė atitiktų aukščiausius standartus.

 

Kainos

Kainos

Pastaba:  Kainos gali skirtis priklausomai nuo svetainės sudėtingumo ir poreikių. Susisiekite, kad gautumėte tikslesnę kainų informaciją.

Susisiekite su mumis

9 + 10 =

Mes esame čia

I. Kanto g. 25,

Kaunas LT-44296

Skambinkite

+370 650 79476