Redagavimas

Redagavimas

Tekstų redagavimas

Tekstų rašymas (tik užsisakius tinklalapį)

Konsultacijos

Teksto vertimas

Sveiki!

Mano vardas Asta. Esu profesionali, diplomuota tekstų redaktorė, turinti įvairių tekstų (skirtingų žanrų) redagavimo patirties, ir norėčiau pasidalinti savo patirtimi, patarimais ir idėjomis su jumis.

Tekstų redagavimas yra svarbi rašymo proceso dalis, įtaigus tekstas padeda užtikrinti, kad jūsų tekstas būtų ne tik aiškus, skaitomas, bet ir be klaidų. Tai ypač svarbu, jei jūs norite pritraukti ir išlaikyti interesantų dėmesį.

Mano tikslas – padėti jums sukurti kokybiškus ir profesionalius tekstus. Aš pasiūlysiu jums patarimų dėl teksto struktūros ir stiliaus. Be to, galiu padėti jums pasiekti optimalių SEO rezultatų, kad jūsų tekstus būtų lengviau rasti internete.

Manimi pasitiki ne tik pavieniai užsakovai, jaunieji Lietuvos mokslininkai ir nuomonės formuotojai, mažos įmonėlės, bet ir vertimų biurai, didžiausios Lietuvos leidyklos.

Mano stiprybė – dalykinės žinios, peržengiančios kalbotyros ribas, dėmesio sutelkimas į esminius dalykus ir teksto paprastumas: „Paprastai, bet ne prastai!“

Jei iš mūsų užsisakote tinklalapį – teksto redagavimo paslauga nemokama.

Redaktorė Asta Merkevičienė

Patirtis metais

Redaguota tekstų

Parašyta tekstų

Tekstų rašymas

Tekstų rašymas

Tekstus rašome tik tiems užsakovams, kurie užsisako iš mūsų tinklalapį.

Vis tik teksto autoriumi galite tapti JŪS PATYS, nes jūs patys geriausiai ir žinote, apie ką norėtumėte parašyti. Na, o mes pasirūpinsime, kad jūsų tekstas skambėtų įtikinamai, solidžiai ir tiksliai. Jokio tuščiažodžiavimo, per sudėtingos konstrukcijos sakinių ir painių minčių! 

Tiek kartų girdėta citata: „Pradžioje buvo Žodis. <…> Žodis tapo kūnu ir gyveno tarp mūsų.” Tad leiskite jums padėti jūsų žodžius paversti realybe.

 

Susisiekite su mumis

12 + 14 =

Mes esame čia

I. Kanto g. 25,

Kaunas LT-44296

Skambinkite

+370 650 79476